Podróże online

Ciekawy portal tematyczny!

Home » Turystyka » Podróżowanie samochodem po Polsce

Podróżowanie samochodem po Polsce

Posted by admin On May - 12 - 2018 Comments Off on Podróżowanie samochodem po Polsce
Podróżowanie samochodem po Polsce
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Podróżowanie samochodem po Polsce
Choć ceny na stacji benzynowej nie są zbyt niskie, a do tego polskie drogi ciągle nie należą do generalnie bardzo dobrych, to nikt nie powiedział, że zwiedzanie Polski za pomocą auta jest kiepskim pomysłem. Przecież można wymienić dużo ładnych miast i miasteczek czy tysiące zabytków, atrakcji…
Jeżeli wchodzi w grę samochodowe zwiedzanie Polski, na dobry początek warto ustalić jakąś trasę. Zakładając, iż wyjeżdżamy z Warszawy, warto początkowo zajechać na Mazury. Należy otwarcie napisać, że powiedzmy trzy dni w Giżycku to strzał w dziesiątkę.
Mazury są fantastyczne, ale trzeba wyruszyć gdzieś dalej – a może Władysławowo? Ogólnie jedyną wadą naszego morza jest to, że jest stosunkowo zimne. Jednakże to chyba jedyna wada. Przecież nadbałtyckie plaże są przepiękne. Co potem? Warto pojechać do Gdańska, ponieważ to jedno z najładniejszych miast w Polsce. Kilka godzin samochodem od stolicy Pomorza znajduje się niemniej urokliwe miasto, mianowicie Toruń. Potem warto kierować się w kierunku południowym – dwa dni w mieście Kraków to minimum. Nawet takie osoby, które już były w Krakowie, jak najbardziej powinny powtórzyć swoją wycieczkę. Z byłej stolicy Polski warto udać się chociażby do Zakopanego, a więc stolicy polskich gór… To tylko przykładowy plan wycieczki po Polsce; można być pewnym jednego – warto odkrywać Polskę.

Categories: Turystyka
'://ajax.googleapis.com/ajax/libs/webfont/1.5.18/webfont.js';

Comments are closed.